65 W

Паяльник електричний ЕПСН-65/220В. (ГОСТ 7219).
Паяльник із прямим жалом і дерев'яною ручкою.
Жало
- матеріал: мідь;
- форма: пряме;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Індикатор живлення | Ні |
| Вага | 0.178 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | 3 |
| Матеріал паяльного жала | мідь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190,25 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон
