
Термостат терморегулятор COTHERM для бойлера водонагрівача RST T115
594 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: RT-014 (Cotherm) Оригинал
+380 (96) 352-70-80
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрижний термостат, 16 А, 250V для водонагрівачів Atlantic, Termal та інших моделей бойлерів.
Максимально допустима навантаження по струму 16A
Вбудований термозахист (аварійний відсікач).
Довжина стрижня терморегулятора = 270 мм
Температура спрацьовування термозахисту (відсікача) - 83°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплектуючого | Терморегулятор |
| Виробник | Cotherm |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Макс. робоча температура | Макс. 90°C |
| Струм номінального напруги | 15A 250V AC; 10A 400V AC |
| Запобіжний взвод | - |
| Клас температури приміщення | T 105°C |
| Робоче розмикання | Однополюсне |
| Аварійне розмикання | - |
| Довжина стандартного стрижня | 280мм |
| Під'єднання Тена | Байонетне штепсельне хомутовое з'єднання 6,3x1,0мм |
| Діапазон налаштування | Від 20° до макс. |
| Тепловий диференціал | 8°C +/- 4 |
| Тип термостата | Монофазний стрижневий термостат |
| Зовнішня регуляція | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон

